How Batly the Bat became an Air Traffic Controller

Batly has lived a carefree life until the bat elders decide to cancel a two-year no-job period after school, and make it compulsory to start work immediately.
However, he happened to find himself among MIBat agents (the British Air Bat Secret Service) who have long been trying to detain the most wanted international diamond smugglers. A new friendship with a MIBat agent and a computer hacker on parole gives his life an entirely new direction.

A crime fairy tale not only for children.

Ako sa netopier Badly stal letovým dispečerom.

Badly mal bezstarostný život až pokiaľ sa starší netopieri nerozhodli zrušiť dvojročný odklad po škole s povinnosťou okamžitého nástupu do zamestnania. V tom čase sa však úplnou náhodou dostane medzi agentov MIBat (Britská letecká netopieria tajná služba), ktorí sa už dlhé roky pokúšajú dolapiť medzinárodne najhľadanejších pašerákov diamantov. Nové priateľstvo s agentkou MIBat, ale aj s počítačovým hackerom v podmienke, zavedie jeho život úplne novým smerom. 

Halloween

The children's book Hallowe’en is about what can happen in one night of the year. It is written in rhyme. Picture book, 25 pages.

For children aged 4 – 8.

e-book

Saviours: Kliatba Kortského lesa

Neatraktívny no geniálny Samuel, krásna Vanessa, frajer Alex a pobožný Nathan majú spoločný vek, 14 rokov, a spoločnú triedu v škole. Nikto z nich by si ani nepomyslel, že ich spojí aj stredoveká kliatba. Koncoročný výlet do oblasti známej svojou strašidelnou históriou im už od začiatku dáva najavo, že s týmto miestom nie je všetko v poriadku.
Najprv desivá cesta autobusom, potom nočné mory a nakoniec ocitnutie sa v temnom stredoveku. Neostáva im nič iné, ako prechádzať zakliatym obdobím v čase zla, nájsť lorda Daerlyho a prísť na to, v čom spočíva dávna kliatba. Proti nim však stoja temné sily a čierna mágia. Chamtivosť a závisť.
Kniha je primárne určená tínedžerom vo veku 12 – 16 rokov, no zaiste zaujme aj starších a dospelých. Je v nej trochu hororu, trochu vtipu, trochu fantasy a veľa akcie.

 
 
© 2017 by Mary Roe. Proudly created with WIX.COM