• Mary Roe

Píšem psychologický thriller

Veru tak. Ďalšou mojou knihou bude zrejme kniha pre dospelých v žánri psychologický thriller. Ako a prečo som k tomu prešla?


Pracovala som na novej knihe pre deti (vek 12 r.), a skákala som medzi troma verziami Saviours 2 lebo som sa nevedela rozhodnúť, ktorý príbeh vlastne chcem. Logicky som sa teda zamerala na tú, ktorá mi bola jasná. Čím ďalej som písala, tým menej som sa dokázala na príbeh sústrediť. Do mojej hlavy naskakovali iné myšlienky. Pre dospelé publikum.


Jedným z mojich prianí bolo raz napísať psychologický thriller, akurát som si nemyslela, že to príde tak skoro. Verím tomu, že hlavná téma je úžasná, že záver bude skvelý, (mne by sa neskutočne páčilo prečítať si takú knihu), v sebe však nesiem otázku, či to zvládnem. Zatiaľ mi to ide celkom dobre. Presne viem aj to, aký názov bude kniha mať. Môj manžel mi hovorí, že sa nemám báť a mám písať. Tak mi držte palce. Veľmi by som chcela aby to bol nie len dobrý príbeh, ale aj kvalitne napísaná kniha.


Takže... až bude rukopis hotový, budem si chcieť vypočuť názor čitateľov pred tým, než to pošlem vydavateľstvu. Pár ľuďom, ktorí budú mať záujem, ho pošlem na prvotné čítanie :) Určite budem chcieť niekoho so schopnosťou povedať mi pravdu, nech je akákoľvek.


39 views0 comments

Recent Posts

See All